• Galvos skustuvas Headblade Moto Black
  • Galvos skustuvas Headblade Moto Black
  • Galvos skustuvas Headblade Moto Black
Naujiena

Prekės kodas: motoblack

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Headblade

Unikalus skustuvas skirtas galvos plaukams skusti. 

Komplekte galvos skustuvas Headblade Moto Black, 1vnt peiliukų HB4.

€32.90

Headblade Moto Black naujausias limituotos serijos Headblade skustuvas sukurtas 2016 metais. Visi moto modeliai sukurti dar patogiau skusti itin sunkiai pasiekiamas vietas. Unikalus skustuvas skirtas galvos plaukams skusti. Skustuvas specialiai pritaikytas patogiam, greitam ir saugiam galvos plaukų skutimui. Naudojimas - skustuvo žiedą užmaukite ant Jums patogaus piršto, nukreipkite skustuvą reikiama kryptim (prieš, įstrižai arba palei plauką) ir neskubant pradėkite skustis. Skustuvo korpusas išlenktas pagal žmogaus galvos anatomiją, norint išvengti susižeidimų.
Komplekte skustuvas Headblade Moto Black, 1vnt peiliukų HB4.

Naudojant pirmą kartą - rekomenduojame iš pradžių nuskusti plaukus pirmiausia su plaukų kirpimo mašinėle, kaip įmanoma trumpiau ir tik po to naudoti Headblade skustuvą. Prieš skutimąsi išsiplaukite plaukus, leiskite sudrėkti galvos odai ir plaukams, tuomet skutimas bus lengvesnis, mažiau dirgins odą, o Jūs būsite labiau patenkinti rezultatu.

Priklausomai nuo plaukų augimo greičio, rekomenduojame plaukus skusti ne rečiau kaip kas 2-3 dienas, kitaip, ataugus plaukams, skustuvu naudotis bus sunkiau, labiau dirginsite odą.

Nusiskutus naudokite savo mėgstamą odos losjoną arba pasirinktą Headblade losjoną po skutimosi.

Rašyk
Skambink